Jesteś tutaj: Strona główna

Rage 2013 - Biały Bór Rynek

21 sierpień 2013, 22:58 (wiek: 5 lat)

 

Tegoroczny Rage 2013 odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia. W imprezie wystartuje aż 30 zespołów, które pojadą bardzo szybkimi samochodami.

Będzie można zobaczyć kilkanaście naprawdę ciekawych pojazdów: Aston Martin DBS, Ultima GTR, Ferrari California, SL 65 AMG Black Series, 911 Turbo, Panamera 4S, Formuła Mk4, Ferrari 430 Spider, AC Cobra czy Lamborghini Gallardo.

Trasa tegorocznego Rage - również w Białym Borze!

Trasa Rage 2013 zaczyna się w Warszawie. Potem jedzie przez Modlin, Ostródę, Gdańsk, Sopot, Słupsk, Zegrze Pomorskie, Biały Bór, Koszalin, a finał odbędzie się w Międzyzdrojach. Każdego dnia auta przemierzą około 350 kilometrów!

Uczestnicy imprezy – każda załoga składa się z kierowcy i pilota – będą przemierzać trasę według własnego uznania, ale muszą meldować się w punktach kontrolnych. Tam czekają na nich konkurencje sprawnościowe, za które są przyznawane punkty. Wygrają ci, którzy zgromadzą najwięcej punktów oraz dojadą do mety przed upływem określonego czasu. Oczywiście, uczestnicy muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego i dlatego w Białym Borze .... zmierzą się z zadaniem, które do samego końca będzie dla nich WIELKĄ NIEWIADOMĄ!

Atrakcji i emocji - z pewnością nie zabraknie!