Jesteś tutaj: Strona główna > Gmina > Archiwum > Archiwum Aktualności > Turniej Samorządowy

Turniej Samorządowy

W sobotę 22.11.2008r. w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bobolicach odbyła się V Spartakiada Samorządowców. W spotkaniu udział wzięli reprezentanci samorządów z: Białego Boru, Bobolic, Manowa, Mielna i Sianowa.

Konkurencją wiodącą zawodów był turniej halowej piłki nożnej. Dodatkowo reprezentanci rywalizowali w strzelaniu z broni pneumatycznej, sztafecie z niespodzianką oraz „Biegu Miłości”.

Turniej piłki nożnej wygrała drużyna z Manowa. Na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja Białego Boru, a trzecie miejsce zajął zespół z Sianowa. W konkurencji strzeleckiej zwyciężyła ekipa Bobolic. „Bieg Miłości” wygrała obsada z Białego Boru. Po wyrównanym pojedynku, dopiero sztafeta z niespodzianką wyłoniła zwycięzców klasyfikacji generalnej, która ukształtowała się następująco: na piątym miejscu znalazła się reprezentacja Mielna, na czwartym – Sianowa, a na trzecim manowscy samorządowcy. Drużyna Białego Boru zajęła II miejsce przegrywając jedynie jednym punktem ze zwycięzcą turnieju tj. samorządowcami z Bobolic.