Jesteś tutaj: Strona główna

Międzynarodowe Zawody WKKW w Sopocie

29 kwiecień 2013, 10:15 (wiek: 11 lat)

W miniony weekend na sopockim hipodromie rozegrane zostały Międzynarodowe Zawody WKKW w klasach CNC LL, L, P oraz CIC*, CIC** i CIC***.

W zawodach wzięli udział białoborscy zawodnicy z CSJ COVAL Biały Bór oraz KJ Gryf Biały Bór.

Prowadzenie w klasie CIC** od I-wszego dnia zawodów na koniu Lassban Radovix (wł. Anna Mańczak) objął Kamil Rajnert i z wynikiem 47,40 ukończył zawody na pozycji lidera (na 19 zawodników). W tej samej serii zawodów 8 miejsce zajął Łukasz Kaźmierczak na klaczy Bora.

Należy dodać, że strat w/w zawodach stanowi eliminację do tegorocznego Pucharu Polski WKKW! Finał Pucharu Polski odbędzie się w Białym Borze w dniach 4-6 października 2013 r.

Podobnie w klasie CIC* na koniu Jak Chef (wł. Anna Mańczak) z wynikiem 52,20 zwycięzcą został Kamil  Rajnert (na 28 zawodników).

W klasach CNC L - czołowe lokaty zajęli również zawodnicy CSJ Coval: Kamil Rajnert (II msc), Mateusz Kiempa (III msc), Natalia Miarka (VII msc). W klasie P na klaczy Rabacja Marta Kosik (VII msc).

Kolejne zmagania białoborskich jeźdźców podziwiać będzie można już niedługo - w dniach 17-19 maja na terenie CSJ Coval odbędą się Międzynarodowe Zawody WKKW w serii CIC*, CIC** i CIC**.

W imieniu organizatorów- już dziś zapraszamy!

Na zdjęciu Kamil Rajnert, fot. CSJ Coval BB.