Jesteś tutaj: Strona główna > Gmina > Nieruchomości na sprzedaż > Nieruchomości w Gminie Biały Bór

Nieruchomości w Gminie Biały Bór

Działki pod przemysł
Burmistrz Białego Boru oferuje sprzedaż 3 działek nie zabudowanych położonych przy granicy administracyjnej miasta Biały Bór.

Diałki przeznaczone są na działalność przemysłową o powierzchni 5,3702 ha
Przekierowanie na stronę BIP z bieżącymi przetargami na zbycie nieruchomości
Atrakcyjne działki budowlane niedaleko centrum miasta
Gmina Biały Bór oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane niedaleko centrum miasta, w pobliżu plaży nad jeziorem Łobez , w zaciszu pól i łąk z dala od hałasu ulicznego i przemysłu.
Nieruchomość do dzierżawy na cele usługowo - przemysłowe przy ul. Brzeźnickiej 41 A w Białym Borze
Nieruchomość zabudowana składająca się z dwóch działek, położona w obrębie 08 miasta Biały Bór, przy ul. Brzeźnickiej 41 A, oznaczona według ewidencji gruntów dz. nr: 31/2 o pow. 0.1067 ha i dz. nr 31/3 o pow. 4.7258 ha, opisana w KW nr 16913 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Szczecinku.
Góra piachu
Burmistrz Białego Boru zaprasza do inwestowania i lokowania swojego kapitału w nieruchomość położoną na terenie Gminy Biały Bór. Mam Państwu do zaoferowania szczególną i niespotykaną    nieruchomość, o pow. ogólnej 30,6287 ha, położoną w obrębie Sępolno Małe w odległości około 3 km od Białego Boru, tzw. „POMORSKĄ GÓRĘ PIACHU” składającą się z działek:
Sprzedaży nieruchomości pod zabudowę mieszkaniową wypoczynku indywidualnego.
Gmina Biały Bór ma do zaoferowania szczególnie atrakcyjne działki, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową wypoczynku indywidualnego. Nieruchomości położone są w odległości ok. 300 m od pięknego rynnowego jez. Dołgie. Miejscowość Dołgie to atrakcyjny i ekologicznie czysty zakątek Gminy Biały Bór