Jesteś tutaj: Strona główna > Gmina > Realizowane Projekty > Lokalne Programy Grantowe

Menu

Wyszukiwarka

Newsletter

Aby otrzymywać najnowsze informacje z naszego serwisu wpisz e-mail

Lokalne Programy Grantowe

Program grantowy "Równać Szanse" - 5.200 zł dla Białego Boru.

Nowopowstałe stowarzyszenie "Otwarte drzwi" skupiające opiekunów świetlic opiekuńczo-wychowawczych z terenu Gminy Biały Bór spróbowało swoich sił składając pierwszy wniosek o dofinansowanie pt. "Sceny z życia". Komisja ekspertów pozytywnie oceniła pomysł, przyznając instytucji dofinansowanie w wysokości 5.200 zł.
Projekt przewiduje zorganizowanie spektakli teatralnych przez dzieci z terenu Gminy skupione przy świetlicach opiekuńczo-wychowawczych.
 

Środkowopomorska Grupa Działania ogłosiła nabór wniosków dla małych projektów.

Środkowopomorska Grupa Działania ogłasza nabór wniosków w ramach działania 4.31 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działań Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

"Laur Bezpieczeństwa" - II miejsce w województwie zachodniopomorskim.

„Laur Bezpieczeństwa” - Gmina Biały Bór na drugim miejscu w województwie zachodniopomorskim.

Celem konkursu zorganizowanego przez Wojewódzką Komendę Policji w Szczecinie było przede wszystkim wyłonienie gmin, które wyróżniają się skutecznym, sprawnym i innowacyjnym działaniem w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców jak i turystów odwiedzających województwo zachodniopomorskie.
„ZACHODNIOPOMORSKA WIZJA ZERO” - zero wypadków na drogach i ulicach województwa.
Zachodniopomorska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
W ramach projektu przedszkola z terenu Gminy Biały Bór zostały wyposażone w komplet kamizelek dla grupy przedszkolnej oraz opiekunów (minimum 20 kamizelek dla dzieci i 2 dla opiekunów).
„Program segregacji i minimalizacji produkcji odpadów „Mamy rady na odpady”
Fundacja Kultury i Sportu „Prawobrzeże” ze Szczecina.
Projekt obejmuje przeprowadzenie szkoleń Rad Sołeckich z zakresu m.in. ekologii, segregacji odpadów.
„Środkowopomorska Szkółka Liderów Ekologii”
Projekt systemowy realizowany przez „Środkowopomorską Grupę Działania” w ramach konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Łączne dofinansowanie projektu wynosi 249 050 zł.
Wartość zakresu zadania realizowanego w Gminie Biały Bór wynosi 28.322,73 zł, wielkość dofinansowania 22.640,91 zł.
 
Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich
Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich przyznała Gminie Biały Bór komplet sprzętu sportowego z przeznaczeniem do wykorzystania na obiekcie Moje boisko -  "Orlik 2012".
Dożynkowy Turniej Sołectw
Kwotę 5.055,00 zł przyznano gminie Biały Bór w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Fundację Nauka dla Środowiska.